МОСКВА (QHA) -

Російська служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) не буде зобов'язувати великих російських мобільних операторів МТС, Мегафон і Вимпелком працювати в окупованому Росією Криму. Про це виданню РБК розповів представник Роскомнадзора Вадим Ампелонський.

На нараді у відомстві, в якій брали участь представники «великої трійки» операторів РФ, було вирішено, що після закінчення терміну діючих ліцензій Роскомнадзор внесе зміни у додаток до них і оновить «список регіонів з урахуванням їх укрупнення і нових регіонів у складі Росії». Однак окуповані Крим і Севастополь в цьому списку згадуватися не будуть.

— Все як працювало, так і працюватиме. Операторів «великої трійки» ніхто насильно до Криму не збирається заганяти, — повідомив представник відомства.

Нагадаємо, МТС і Вимпелком, акції яких торгуються на біржах NYSE і NASDAQ з США, і Мегафон, який торгується на Лондонській фондовій біржі, не можуть вийти на ринок окупованого Криму через санкції, введених за анексію півострова.

ФОТО: інтернет

QHA