НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Деякі члени делегації Росії в ООН вийшли із зали засідань під час виступу президента України Петра Порошенка, повідомляє джерело QHA.

Раніше російські ЗМІ повідомляли, що російська делегація була присутня на виступі Порошенка, однак Лаврова в цей час у залі не було.

В ході виступу на загальних дебатах 72-ї сесії Генасамблеї ООН у середу у Нью-Йорку, президент України зокрема закликав посилити міжнародний режим деокупації Криму.

— Той факт, що на найвищому міжнародному рівні Генеральна Асамблея ООН визнала Росію як окупаційну державу доводить, що ми на правильному шляху. Прийшов час створити міжнародну групу друзів українського Криму для сприяння координації наших спільних кроків і дій, заявив Порошенко.

Він також зазначив, що в окупованому Криму ті, хто «не згоден з Кремлем, втрачають свободу і навіть життя».

Захоплений кримський півострів, згідно із зауваженнями активістів з прав людини, перетворився на територію репресій, — заявив президент.

Зазначимо, що в ході візиту до Нью-Йорку для участі в роботі 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН Петро Порошенко 18 вересня зустрівся з представниками кримськотатарських організацій у США.

У зустрічі взяв участь Уповноважений президента у справах кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв, який супроводжує президента України Петра Порошенка в ході робочого візиту для участі в роботі 72-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

QHA