МОСКВА (QHA) -

Перший заступник голови Ради Федерації з міжнародних питань Росії Володимир Джабаров заявив, що звинувачувати РФ у Голодоморі — "аморально". Про це він повідомив російському телеканалу.

— На мій погляд, звинувачувати Росію в Голодоморі — це єзуїтська логіка. Від Голодомору постраждав народ всього Радянського Союзу. Ми знаємо, що його причини — це низка і зовнішніх, і внутрішніх чинників. Але говорити, що Росія провокувала Голодомор, щоб зробити геноцид українського народу, — це просто аморально, — заявив він.

Крім цього, Джабаров дорікнув президенту України Петру Порошенку в тому, що йому слід було б звернути увагу на те, що відбувається з Україною в даний момент.

Під час Голодомору 1932-1933 років у результаті радянського геноциду загинули, за різними оцінками, від 7 до 10 мільйонів жителів України.

Нагадаємо, Порошенко запропонував прийняти закон про притягнення до відповідальності за невизнання Голодомору і Голокосту. Він заявив, що російська агресія проти України — це продовження політики Кремля, яка впроваджувалася під час Голодомору.

Джерело: RT

QHA