МОСКВА -

Росія випробувала у Сирії понад 600 видів озброєнь, повідомляє АА з посиланням на заяву заступника міністра оборони РФ Юрія Борисова, зроблену 31 серпня на прес-конференції, присвяченій підсумкам міжнародного військово-технічного форуму «Армія-2017».

— Розробники озброєнь були присутні у Сирії при апробації озброєнь і техніки та за підсумками оперативно вносили корективи у проектну документацію, а потім повторно представляли зразки на випробування, — цитує агентство виступ Борисова.

За словами військового, демонстрація можливостей російської зброї відбилася на експорті: «Тепер за російською зброєю шикуються черги».

Повідомляється, що в ході форуму заступник міністра оборони Росії розповів про закриту експозицію міжнародного військово-технічного форуму. На ній іноземним делегаціям продемонстрували розробки ядерного збройового комплексу Росії.

За наведеними раніше оцінками інформаційного агентства Reuters, з осені 2015 по кінець 2016 року у Сирії загинули 36 російських військовослужбовців. Міноборони РФ визнало загибель лише 23 військових. З 40 загиблих поточного року — 17 військових і 21 найманець, статус ще двох убитих росіян встановити не вдалося.

Джерело: АА

ФОТО: прес-служба Міноборони РФ

QHA