МОСКВА (QHA) -

Слідчий комітет РФ порушив кримінальні справи щодо міністра оборони Степана Полторака і начальника Генштабу України Віктора Муженка, йдеться у повідомленні на сайті російського слідчого органу.

Крім Полторака і Муженка, справи були відкриті проти ще 18 посадових осіб Міноборони. У Слідчому комітеті стверджують, що вони причетні до "злочинів проти російськомовного населення Донбасу".

— Головним слідчим управлінням СК Росії порушено ще 20 кримінальних справ щодо міністра оборони України Степана Полторака, його заступників Олега Руснака, Івана Шевчука, Ігоря Павловського, Олександра Дубляна, начальника Генерального штабу Віктора Муженка, а також його перших заступників і заступників Ігоря Колесника, Сергія Бесараба і Володимира Хижого, посадових осіб, які здійснюють керівництво розвідкою, сухопутними військами і повітряними силами, зокрема спеціальними операціями: Сергія Попка, Василя Бурби, Сергія Наєва, Анатолія Пушнякова, Олександра Красноока, Олександра Павлюка, Андрія Грищенка, Олександра Локоти, Сергія Дроздова, Михайла Забродського, Ігоря Луньова та Ігоря Воронченка. У їхніх діях слідство вбачає ознаки злочинів, передбачених ст.ст. 356, 357 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни, геноцид)", йдеться у повідомленні.

У Следкомі РФ додали, що російська сторона оголосить у розшук високопосадовців українського оборонного відомства.

Нагадаємо, у вересні 2016 року Слідчий комітет РФ вже порушував кримінальні справи стосовно Полторака і Муженка за звинуваченням "у геноциді національної групи російськомовних осіб на Донбасі".

ФОТО: Укрінформ

QHA