СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Російська Федерація хоче уникнути виконання рішення про попередні заходи суду ООН, завербувавши на службу окупаційної «влади» півострова кримськотатарських екс-чиновників, які залишили свої посади з початком окупації Криму. Про це повідомив у Facebook глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

— Стало відомо, що в останні два тижні російська окупаційна влада раптово перейнялася долею ряду помітних у минулому кримськотатарських чиновників, які відмовилися від своїх посад після вторгнення Росії до Криму. З ними проводять спасенні бесіди, пропонують повернутися на «державну» службу, обіцяючи при цьому особливу прихильність із боку влади.

За інформацією глави Меджлісу, Росія таким чином намагається завоювати авторитет у представників кримськотатарського народу.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 19 квітня Міжнародний суд ООН погодився на введення обмежувальних заходів стосовно Росії за порушення Конвенції про расову дискримінацію для захисту національних меншин в анексованому Криму.

ФОТО: інтернет

 

QHA