ЛОНДОН (QHA) -

Росія знаходить все більш абсурдні виправдання у справі отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки. Про це сьогодні, 19 березня, заявив міністр закордонних справ Великобританії Боріс Джонсон.

— Російські заперечення стають все більш абсурдними. Спочатку вони говорили, що ніколи не розробляли "Новачок". Іншим разом — що робили "Новачок", але всі його запаси були знищені. Потім вони кажуть, що розробляли "Новачок", всі його запаси були знищені, але деякі з них містичним чином потрапили до Чехії, Швеції, Словаччини, США або навіть Великобританії, — зазначив він.

За його словами, Росія використовує класичну стратегію "приховати голку правди у стозі брехні".

Джонсон також повідомив, що обговорює інцидент у Солсбері з європейськими колегами і міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним.

QHA повідомляло, що Великобританія припиняє усі контакти з Росією через можливу причетність Кремля до отруєння Скрипаля. 23 російських дипломата мають протягом тижня залишити країну.

Нагадаємо, 5 березня колишній російський розвідник, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його донька були госпіталізовані у критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

QHA