НІКІТА (QHA) -

«Розпорядження» підконтрольного окупантам «Радміну Криму» про ліквідацію бюджетної установи «Ордена Трудового Червоного Прапора Нікітський ботанічний сад — Національний науковий центр» призведе до того, що Нікітський ботсад в анексованому Росією Криму буде переданий у федеральну власність Російської Федерації. Даний «документ» (№ 81-р) був опублікований на сайті так званого кримського «Радміну».

Про механізм незаконної анексії Росією пам'ятки Криму роз'яснили у так званому «Міністерстві сільського господарства республіки». Там розповіли, що на виконання розпорядження уряду РФ все майно і землі Нікітського саду передані у федеральну власність. На їхній основі створено федеральну установу РФ під назвою «Нікітський ботанічний сад».

Довідка: Нікітський ботанічний сад був заснований 1812 року у селищі Нікіта на південному березі Криму. На його території перебувають сотні видів різних рослин, кактусова оранжерея, бамбуковий гай. Щорічно на території саду проводять бал хризантем, виставки тюльпанів, троянд, ірисів, лілійників і клематисів.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Кримський природний заповідник за допомогою так званої «федералізації» майна Криму з січня 2017 року було незаконно передано під контроль Управління справами президента РФ Путіна.

ФОТО: інтернет

QHA