МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон, що уточнює особливості оподаткування податком на майно фізичних осіб у Криму.

Наразі стосовно об'єктів оподаткування, права на які виникли до дня набуття чинності законом "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та угод із ним", податок на майно фізичних осіб обчислюється на підставі даних про правовласників, поданих до податкових органів до 1 березня 2013 року.

Однак на території включеного Криму до 1 березня 2013 року не стягувався податок на майно фізичних осіб, і реєстр правовласників нерухомого майна не подавався до податкових органів автономії, у зв'язку із чим відсутня база для обчислення цього податку.

Законом вносяться зміни до Податкового кодексу, згідно з яким на об'єкти нерухомого майна, розташованого у Криму, не поширюється норма щодо обчислення податку на підставі даних про правовласників, які представлені у встановленому порядку до податкових органів до 1 березня 2013 року.

Раніше повідомлялося, що президент Російської Федерації Володимир Путін 18 листопада відвідав відкриття у Лівадійському палаці пам'ятника та меморіального комплексу російському імператору Олександру III.

QHA повідомляло, що у Криму в історико-пригодницькому центрі «Феосторія» відкрили найбільшу на окупованому півострові катівню. У підвалі 100-річного особняка «Дача Вікторія» розмістили близько 70 знарядь тортур. Екскурсію по підвалу назвали «Таємниця підземелля».

QHA