МОСКВА (QHA) -

Росія повинна вжити жорстких заходів у відповідь на рішення Польщі про знесення пам'ятників «радянським воїнам-визволителям»: розірвати економічні зв'язки, а також заборонити в'їзд до РФ польським депутатам і офіційним особам, причетним до прийняття закону, заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з оборони Франц Клінцевич, пише УНІАН.

— Тут боятися не треба, всі економічні зв'язки треба розривати, — закликає сенатор.

За його словами, Росія в даний час імпортує з Польщі транспортні засоби, хімічну продукцію, продовольчі товари та сільськогосподарську сировину, і обсяги цього імпорту «чутливі для Польщі».

— Польща займається дискредитацією Росії, є форпостом русофобської політики, розпалює фальшивки. По суті, заохочується фашизм. Ми не можемо і не повинні мовчати, — висловився Клінцевич.

Нагадаємо, у понеділок президент Польщі Анджей Дуда підписав поправки до закону про заборону пропаганди комунізму, які передбачають знесення радянських пам'ятників у країні.

Як повідомляло QHA, влада Польщі та Швеції стурбовані діями РФ у військовій площині, а також її дезінформаційними акціями. З такою заявою виступили прем'єр-міністри Польщі та Швеції Беата Шидло і Стефан Левен під час спільної прес-конференції у Варшаві.

ФОТО: інтернет

QHA