МОСКВА (QHA) -

Російські авіакомпанії сповіщені про можливе припинення чартерних рейсів до Туреччини. Про це повідомляє видання «Інтерфакс» із посиланням на власне джерело.

Видання передає, що відповідне повідомлення було розіслане авіакомпаніям за підписом заступника голови Федерального агентства повітряного транспорту РФ.Причиною такого рішення в агентстві називають «складну внутрішньополітичну ситуацію» в Туреччині.

Прес-секретар Російського союзу туріндустрії (РСТ) Ірина Тюріна зазначила, що можлива зупинка чартерних польотів до Туреччини призведе до того, що без відпочинку можуть залишитися мільйони туристів, що вже оплатили тури.

— Це буде, грубо кажучи, безпрецедентний «облом» для мільйонів туристів, навіть гірше, ніж закриття Туреччини 2015 року  тоді напрямок закрили в кінці листопада, потік уже закінчився, сезон був практично завершений. А зараз переддень високого сезону. І зупинка чартерів це крах надії для людей, які навіть в умовах економічної кризи вирішили вивезти дітей на відпочинок, тим більше що Туреччина дає дуже доступні ціни.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, коментуючи ракетний удар США по авіабазі режиму Асада у Сирії 4 квітня, віце-прем'єр-міністр Туреччини Нуман Куртулмуш заявив, що Анкара і раніше виступала за реальні кроки у боротьбі з беззаконням. На його думку, позиція міжнародної спільноти має залишатися незмінною доти, доки урядові війська не припинять свої варварські дії проти сирійського народу.

У свою чергу, прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що США таким чином розпочали агресію проти режиму Асада. За його словами, Путін сприймає дії Вашингтона як «спробу відвернути увагу світової спільноти від численних жертв серед мирного населення в Іраку».

ФОТО: інтернет

QHA