МОСКВА (QHA) -

Росія вишле з країни 60 співробітників американської дипломатичної місії. Це стане дзеркальною відповіддю на дії США. Про це заявив заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров.

— Зрозуміло, що рішення буде ухвалювати політичне керівництво країни, але зрозуміло, що заходи будуть дзеркальними, торкнуться того ж числа співробітників, так як чисельність наших дипмісій однакова, — зазначив він.

За його словами, рішення про висилку співробітників російської дипломатичної місії було ухвалено президентом США Дональдом Трампом під "сильним тиском американського істеблішменту".

Нагадаємо, США депортують 60 російських дипломатів через отруєння у Великобританії екс-шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки. Відповідне рішення ухвалив президент США Дональд Трамп. Він також розпорядився закрити консульство США у Сіетлі. Про висилку російських дипломатів після інциденту в Солсбері повідомила і низка країн ЄС — Польща, ФРН, Франція, Латвія, Литва та Естонія, Нідерланди, Данія, Чехія.

Джерело: РИА Новости

QHA