КИШИНІВ (QHA) -

Влада Молдови оголосила віце-прем'єр-міністра Російської Федерації Дмитра Рогозіна персоною нон грата. Проект рішення був схвалений на сьогоднішньому засіданні молдавського уряду з ініціативи Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції.

Молдавська влада аргументувала своє рішення тим, що Рогозін неодноразово виступав із заявами недружнього характеру на адресу Молдови.

— Ці заяви не можна оцінити інакше, ніж кричуще втручання у внутрішні справи нашої держави. З огляду на те, що ці заяви серйозно впливають на імідж і авторитет нашої країни, ми пропонуємо оголосити пана Рогозіна небажаною особою із застосуванням обмежувальних заходів, таких як заборона на в'їзд і транзит через територію Республіки Молдова, — заявив міністр закордонних справ Молдови Андрій Галбур.

Нагадаємо, у кінці липня Румунія заборонила перетин свого повітряного простору літаку, на борту якого віце-прем'єр уряду РФ летів до Молдови, щоб взяти участь у пам'ятних заходах разом із президентом країни Ігорем Додоном і придністровським лідером Вадимом Красносельським.

ФОТО: інтернет

QHA