КИЇВ (QHA) -

Робоча група з напрацювання змін щодо статусу Криму найближчим часом надасть Конституційній комісії цілісний текст змін і доповнень до розділу 10 Конституції України.

Про це заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров на презентації перекладеної українською мовою книги кримськотатарського письменника Юнуса Кандима "Не заросте травою поле бою...".

— Ми напередодні дуже багатьох практичних речей щодо Криму, починаючи від його повернення, подальшого облаштування, вдосконалення правового статусу Криму. І ми буквально, я сподіваюся, на виході цілісного тексту тих змін і доповнень, які будуть пропонуватися найближчим часом Конституційній комісії за розділом 10 Конституції України про Крим, — зазначив він.

Чубаров зазначив, що членами групи є фахівці-правознавці, політики, вчені. Вже пройшов важкий етап дискусій, які, за його словами, у деяких моментах нагадують дискусії, "які відбувалися в 1917 році, у тому числі при зустрічах делегацій Кримської народної республіки, або Курултаю кримськотатарського народу та українського уряду".

Нагадаємо, раніше Чубаров заявив, що кримськотатарська автономія зміцнить українство в Криму.

QHA