КИЇВ (QHA) -

Учора стало відомо, що Інтерпол скасував червоне повідомлення і видалив з бази дані про колишнього президента України Віктора Януковича і його сина Олександра.

— Комісією з контролю за файлами Інтерполу на сесії в період з 27 лютого по 3 березня 2017 року було прийняте рішення про видалення файлів Інтерполу з червоної картки розшуку, тобто про зняття з міжнародного розшуку підозрюваного побіжного екс-президента України Віктора Януковича, — підтверджує Департамент спеціальних розслідувань ГПУ.

За даними департаменту, прийняття такого рішення мотивоване недоліками українського законодавства про обрання запобіжного заходу відносно осіб, які розшукуються і статусу підозрюваного. Уточнюється, що зняття з міжнародного розшуку Януковича відбулося не через недоробок слідства або порушень, допущених слідчими органами.

У ГПУ повідомили, що відповідне рішення Інтерполу буде оскаржено.

Нагадаємо, що за запитом слідчих Генеральної прокуратури України Інтерпол оголосив колишнього президента України Віктора Януковича в розшук за підозрою в розтраті коштів, виділених на будівництво телекомунікаційної лінії спеціального зв'язку під час приватизації «Укртелекому».

ФОТО: інтернет

QHA