ДОНЕЦЬК (QHA) -

Центр територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ наказав змінити структуру танкових батальйонів бойовиків на Донбасі. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомляє координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат Дмитро Тимчук.

Так, тепер кожне танкове з'єднання терористів ОРДЛО матиме чотириротний склад замість триротного, а також додатковий танк, що призведе до збільшення загальної кількості техніки в розпорядженні бойовиків.

— За вказівкою Центру територіальних військ ПВО ЗС РФ, російське командування «1-го АК ДНР» і «2-го АК ЛНР» ініціювало зміни в організаційно-штатній структурі своїх з'єднань і частин. Так, танкові батальйони, що входять до складу частин даних армійських корпусів, переводяться з 3-ротного на 4-ротний склад, а до штату окремих танкових батальйонів також додатково введено по одному танку (заступника командира батальйону). Після проведення даних заходів кількість танків у складі бойових частин і підрозділів двох армійських корпусів перевищить 450 одиниць (на лютий ц.р., за даними групи ІО, їх чисельність становила близько 380 од.).

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Міноборони РФ сподівається приховати від міжнародної спільноти поставки озброєння каральним військам на Донбасі, представивши цю техніку і боєприпаси як утилізовані. Програма російської так званої утилізації включає майже 10 тисяч одиниць бронетанкової техніки і 21,5 тисячі одиниць артилерійського озброєння.

ФОТО: інтернет

QHA