МОСКВА (QHA) -

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що РФ поважає територіальну цілісність України "в тих кордонах, які склалися після референдуму у Криму".

Про це він повідомив у понеділок на прес-конференції за підсумками діяльності російської дипломатії у 2017 році.

— Ми продовжуємо поважати територіальну цілісність України в тих кордонах, які склалися після референдуму у Криму і після возз'єднання Криму з Російською Федерацією, сказав керівник зовнішньополітичного відомства Росії.

За словами Лаврова, західні країни "штучно" роздмухують масштаб теми України і помилково розглядають її як наріжний камінь у протистоянні з Росією.

Раніше QHA повідомляло, що міністри закордонних справ Росії Сергій Лавров і держсекретар США Рекс Тіллерсон у телефонній розмові обговорили конфлікт в Україні.

Тіллерсон, підкресливши заклопотаність США зростанням зіткнень на сході України, попросив Росію повернути своїх представників до Спільного центру з координації і контролю та знизити рівень насильства.

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Павло Клімкін та його російський колега Сергій Лавров обговорили обмін заручниками на міністерській зустрічі ОБСЄ у Відні.

Джерело: ТАСС

QHA