МОСКВА (QHA) -

Постійний представник Російської Федерації при ООН Василь Небензя повідомив, що під Вівторок 5 вересня російська сторона направила Генсекретаря ООН і голові Ради безпеки ООН проект резолюції про розміщення миротворців на Донбасі. Про це повідомляє «Українська правда».

Можливо, експерти члени Ради безпеки ООН — обговорять російську ініціативу наступного тижня.

— Ми розраховуємо на змістовний діалог з приводу ініціативи, яка, на нашу думку, допоможе встановити мир в цій частині України, сказав Небензя.

Як раніше повідомляло QHA, президент Росії Володимир Путін 5 вересня заявив, що наявність миротворців ООН на Донбасі пішло б на користь вирішенню конфлікту на південному сході України, і доручив МЗС РФ подати проект резолюції на розгляд Ради безпеки ООН.

МЗС України піддав заяву Путіна критиці, заявивши, що слова президента РФ свідчить про чергову спробу Росії як сторони конфлікту подати свою агресію внутрішньоукраїнським конфліктом і спотворити саму ідею проведення миротворчої операції, яка в такому разі не служитиме досягненню головної мети — встановленню миру на Донбасі і відновленню територіальної цілісності України.

Заява Путіна підтримав міністр закордонних справ Федеративної республіки Німеччина Зігмар Габріель.

ФОТО: інтернет

QHA