КИЇВ (QHA) -

Глава Мінсоцполітики Андрій Рева на засіданні Кабміну в середу назвав два шляхи подолання бідності для громадян України. На його думку, перший шлях — коли держава роздає свій фінансовий ресурс на соціальні держгарантії, пільги, допомогу і, таким чином, перетворює все населення на «прохачів і залежних». Другий шлях коли країна створює умови для того, щоб люди могли працювати і мати гідну роботу і зарплату. Інформацію про це передає кореспондент QHA.

Коли ми говоримо про державну політику зайнятості, основний пріоритет уряду має бути у створенні умов для отримання гідної роботи і зарплати. І тільки відверті ледарі можуть бути з цим не згодні  сказав міністр.

Зайнятість населення зменшилася до 2016 року, за словами Реви, на 3 млн робочих місць.

Тобто стало менше на 3 млн працюючих громадян, уточнив він. — Рівень зайнятості на сьогодні становить 56,2% від кількості працездатного населення України. З 26 млн працездатних людей віком від 15 до 70 років у нас на сьогодні зайнято трохи більше 16 млн. Для порівняння, у сусідній Польщі 22 млн людей при практично тих же демографічних показниках працюють і платять податки в бюджет,  сказав міністр.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на першому у 2017 році засіданні Кабінету Міністрів України прем'єр-міністр Володимир Гройсман сказав, що головним пріоритетом реформ на 2017 рік стане підвищення середніх зарплат працюючих українців.

QHA