ДАМАСК (QHA) -

Генеральний секретар сирійського парламенту Халід Аббуд закликав Туреччину співпрацювати з репресивним режимом Башара аль-Асада.

Як передає АА, подібне звернення є посланням для Туреччини про те, що всім терактам у Республіці можна було запобігти, якби офіційна Анкара співпрацювала з Асадом.

Співробітники сил безпеки і розвідки режиму змогли потрапити до лав терористів формування ІДІЛ. Саме тому, якщо б Анкара йшла назустріч Дамаску, було б реально запобігти терактам ІДІЛ на території Туреччини. За словами Аббуда, Асад знав про напади ще до їх здійснення.

Терористичні акти ІДІЛ почастішали після початку турецької військової операції «Щит Євфрату» у Сирії.

«Щит Євфрату» — спільна військова операція спеціальної оперативної групи Збройних сил Туреччини та ВПС міжнародної коаліції проти терористичного угрупування ІДІЛ у Сирії, яка почалася 24 серпня. Головними цілями операції є очищення прикордонних регіонів від терористів ІДІЛ, зміцнення безпеки на кордоні, забезпечення і підтримка територіальної цілісності Сирії, а також недопущення утворення «курдського коридору» PYD на південному кордоні.

ФОТО: інтернет

QHA