ШАМ (QHA) -

Перед мирними переговорами щодо сирійського конфлікту в Астані (Казахстан) президент репресивного режиму у Сирії Башар аль-Асад заявив про готовність вести переговори, повідомляє видання SANA.

— Звісно, ми готові, і ми оголосили, що наша делегація для цієї конференції готова їхати, коли буде встановлено час конференції. Ми готові вести переговори з усіх питань. Обмежень у переговорах немає, заявив Асад.

Однак в цей же час режим задається питанням — хто увійде до складу делегації від сирійської опозиції, вважаючи, що їхні інтереси можуть бути представлені не справжніми сирійцями, а, наприклад, представниками Саудівської Аравії, Франції чи Британії.

Як повідомляло QHA, режим Башара аль-Асада, захопивши повністю місто Алеппо, перейшов до активного наступу на позиції сирійської опозиції в долині Барада провінції Дамаск.

Нагадаємо, що 21 грудня міністри закордонних справ Ірану, Росії та Туреччини Мохаммед Заріф, Сергій Лавров і Мевлют Чавушоглу під час тристоронньої зустрічі у Москві прийняли спільне комюніке про подальші дії з врегулювання конфлікту у Сирії. В угоді було зазначено, що Туреччина і Росія беруть на себе обов'язки гарантів майбутньої угоди між урядом Сирії та опозицією.

ФОТО: інтернет

QHA