ТЕГЕРАН (QHA) -

Депутати Меджлісу (парламенту) Ірану прийняли законопроект, що пропонує визнання Єрусалиму «вічною столицею» Палестини

На підтримку законопроекту проголосували всі 207 депутатів. Спікер парламенту Ірану Алі Ларіджані наголосив на важливості проведеного голосування щодо статусу Єрусалиму.

— Схвалення ініціатив щодо Єрусалиму дуже важливе у зв'язку з розпочатими кроками президента США Дональда Трампа, який своїм рішенням про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю завдав удару по палестинському народу і всім мусульманам, сказав Ларіджані.

Нагадаємо, президент Гватемали Джиммі Моралес оголосив, що посольство цієї центральноамериканської країни в Ізраїлі буде перенесене з Тель-Авіва до Єрусалиму.

Раніше президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що Туреччина виступить в ООН з ініціативою щодо скасування рішення США щодо Єрусалиму. За словами Ердогана, жодна країна світу не має права вважати себе вищою за міжнародні закони.

QHA повідомляло, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав визнати Єрусалим окупованою столицею Палестини. З такою заявою він виступив на позачерговому саміті Організації ісламської співпраці.

Зазначимо, раніше Ердоган вже називав Ізраїль терористичною державою.

Він звинуватив поліцію Ізраїлю в невідповідному застосуванні сили проти палестинських протестувальників і заявив, що Ізраїль є "репресивною, окупаційною державою".

Джерело: Анадолу

QHA