НЬЮ-ЙОРК (QHA) -

Міністерство закордонних справ Росії назвало категорично неприйнятним проект резолюції Радбезу ООН з приводу очевидного нападу із застосуванням хімічної зброї у Сирії, в результаті якого у вівторок, 4 квітня, загинуло більше сотні людей у підконтрольному повстанцям місті.

— Учасники не досягли консенсусу і не спромоглися прийняти проект резолюції, підготовленої США, Францією і Великобританією. При цьому представники держав, які є членами Ради безпеки, звинувачували один одного у недієздатності, — сказано в повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 4 квітня міністр охорони здоров'я у тимчасовому уряді Сирії Феррас Джунд повідомив, що в результаті хімічної атаки у населеному пункті Хан Шейхун сирійської провінції Ідліб загинули понад 100 мирних жителів. Постраждало близько 500 людей, серед яких багато дітей.

За словами посадовця, під час рятувальних операцій після атаки Управління цивільної оборони та лікарня в Ідлібі піддалися ударам сил Башара Асада.

Режим Асада за останні 10 днів тричі застосував хімічну зброю проти мирних жителів Сирії. У місті Хама 25 березня в результаті чергової атаки загинули двоє і було поранено 30 осіб.

Уряд сирійського президента Башара Асада заперечує факти застосування хімічної зброї та звинувачує у використанні заборонених видів зброї сили опозиції.

ФОТО: інтернет

 

QHA