КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада проголосувала за звільнення нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади керівника комітету з протидії корупції.

Відповідне рішення підтримали 256 депутатів.

— Наш комітет знайшов корупційні ризики у 383 законопроектах, які пропонувалися до розгляду. І я гордий, що ми змогли це зробити, сказав Соболєв під час свого виступу в ході розгляду проекту постанови про його відкликання з посади голови комітету запобігання і протидії корупції.

Раніше QHA повідомляло, що у Верховній Раді зареєстровано проект постанови №7368 про звільнення нардепа від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади голови антикорупційного комітету.

Про це свідчить повідомлення на сайті парламенту. З відповідною ініціативою виступили 12 депутатів — 5 з фракції БПП, 3 з "Опозиційного блоку", 2 з "Народного фронту", 1 — з "Радикальної партії" і 1 з групи "Відродження".

Нагадаємо, вчора члени комітету з питань протидії корупції на своєму засіданні зняли з посади Єгора Соболєва.

Раніше на засіданні парламентського комітету з питань протидії корупції народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" і "Відродження" ініціювали процедуру відставки свого колеги від "Самопомочі" Єгора Соболєва.

QHA