КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 8 лютого, парламент планує розглянути законопроект про надання безперешкодного доступу до будівель і споруд людей з інвалідністю, визначитися щодо відзначення пам'ятних дат і ювілеїв у 2018 році, а також розглянути з пропозиціями президента України закон про стабілізацію діяльності "Чорноморнафтогазу". Про це йдеться в порядку денному роботи парламенту на сьогодні.

Відкриваючи засідання парламенту, Андрій Парубій повідомив, що 8 лютого 1994 року Україна підписала рамковий документ програми Україна — НАТО «Партнерство заради миру».

— Сьогодні чергова річниця з того дня, як почався шлях України до НАТО. У цьому документі йдеться: «Це Партнерство започатковується як вираз загальної переконаності у тому, що стабільність і безпека в євроатлантичному регіоні може бути досягнута тільки шляхом співпраці та спільних дій». Це був перший крок на шляху до НАТО, — зазначив спікер.

Парламентарі також планують повторно розглянути проект закону про внесення змін до статті 12 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їхніх сімей" та визначитися щодо надання об'єктам підводної культурної спадщини статусу Морського меморіалу. Окрім того, депутати мають намір у другому читанні розглянути проект закону про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо встановлення кримінальної відповідальності за сприяння здійсненню самогубства), розглянути проект закону про заснування інституту бізнес-омбудсмена.

На порядку денному також передбачено розгляд змін до Митного кодексу щодо примусового виконання постанов органів доходів і зборів та змін до бюджетного кодексу щодо бюджетних призначень на забезпечення діяльності Конституційного суду.

Нагадаємо, 6 лютого відбулося відкриття сесії Верховної Ради VIII скликання. Вчора, 7 лютого, спікеру парламенту Андрію Парубію довелося достроково закрити засідання парламенту через те, що не прийшла достатня для ухвалення рішень кількість депутатів.

QHA