КИЇВ (QHA) -

Рада міністрів Європейського союзу 11 травня схвалила безвізовий режим поїздок до країн ЄС громадянам України. Про це розповів у Фейсбук президент України Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що відповідний акт буде підписаний 17 травня.

— ТАК! Ми це зробили!!! Тільки що Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про надання нам, громадянам України, права на безвізові подорожі.

17 травня у Страсбурзі — як ми домовилися з нашими європейськими друзями, — урочисто підпишемо відповідний законодавчий акт. Це, напевно, буде один із найважливіших моїх візитів за три роки на посаді президента.

Я безмежно вдячний усім, завдяки кому зміг виконати одну зі своїх головних передвиборних обіцянок. Вітаю вас, дорогі співвітчизники, з цим історичним рішенням.

Це — наче повернення додому після довгої та виснажливої подорожі... Повернення до нашого спільного європейського дому. Ми пориваємо з пострадянським минулим і все більше стаємо частиною єдиного європейського цивілізаційного простору.

Цінуйте свій український паспорт. І любіть Україну!

Нагадаємо, 6 квітня Європейський парламент підтримав надання Україні безвізового режиму з ЄС, а 26 квітня процедуру затвердили посли ЄС. Очікується, що безвізовий режим набуде чинності у червні 2017 року, після чого громадяни України зможуть перебувати у країнах Євросоюзу по 90 днів кожні півроку.

ФОТО: інтернет

QHA