КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада підтримала постанову про звернення до уряду з пропозицією створити Міністерство України у справах ветеранів. На думку народних обранців, такий орган має забезпечити централізоване формування та реалізацію державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.

За цю постанову проголосував 241 народний депутат. Щоправда, рішення підтримали лише з другої спроби, під час першого голосування нардепам не вистачило 10 голосів (216 "за").

Усього станом на січень 2018 року в Україні було більше 324 000 учасників АТО, які вже отримали статус "учасник бойових дій".

Як йдеться у документі, метою є "створення дієвого механізму реалізації ветеранами війни, у тому числі з числа учасників Антитерористичної операції, членів сімей загиблих і надання їм державних та соціальних гарантій шляхом створення цілісної державної системи з одним державним органом на чолі з Міністерством України у справах ветеранів.

Раніше QHA повідомляло, що під будівлею Кабінету міністрів України відбулася акція протесту представників ветеранських громадських організацій.

QHA