КИЇВ (QHA) -

Рада дозволила громадянам безкоштовно приватизувати приміщення гуртожитків, в яких вони проживають більше п'яти років. За відповідний законопроект № 1076 проголосували 256 депутатів, передає кореспондент QHA.

Згідно із законопроектом, право на приватизацію отримують громадяни, які проживають в окремих житлових приміщеннях, в тому випадку, якщо їх гуртожиток перебуває у власності об'єднаних територіальних громад.

Ще одна умова для можливості безкоштовної приватизації — необхідно, щоби претендент на приватизацію був заселений до гуртожитку на підставі спеціального ордера і проживав там за договором найму житлового приміщення.

Згідно з текстом законопроекту, право на приватизацію поширюється на приміщення у гуртожитках, побудованих в радянські часи на загальнодержавні кошти (зокрема за рахунок державних і колективних підприємств та організацій), які були включені до статутних капіталів (фондів) господарських товариств та інших організацій, створених у процесі приватизації (корпоратизації) колишніх державних або комунальних підприємств, зокрема тих, які згодом були передані до статутних капіталів інших юридичних осіб або відчужені іншим способом.
 

QHA