СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Дружина Сейрана Салієва — Муміне Салієва записала відеозвернення, де розповідає про презумпцію невинності в ісламі і незаконне утримання її чоловіка в катівнях ФСБ.

За її словами, на кожному судовому засіданні суд продовжує термін утримання її чоловіка у вигляді утримання в ізоляторі, не пояснюючи це будь-якими об'єктивними аргументами, і стверджуючи, що Салієв нібито представляє загрозу суспільству і може вплинути на свідків.

— Одним словом, про презумпцію невинності та інших принципах справедливого суду прокурорам і суддям не відомо, — сказав вона.

Муміне з жалем відзначила, що її хвилює ставлення з боку деяких співвітчизників, які говорять: "Раз садять, значить є за що".

— На жаль, такі думки не знаходять підтримки серед широких кіл нашого народу. Тому я хочу нагадати про принципи невинності, яким вчить релігія — сказала вона і навела декілька хадисів (розповіді Пророка Мухаммада) про презумпцію невинуватості.

Раніше Муміне Салієва заявила, що окупанти будують обвинувачення проти кримськотатарських активістів, фігурантів так званої «справи «Хізб ут-Тахрір» не на фактах, а на припущеннях.

QHA