МОСКВА (QHA) -

Сьогодні, 26 грудня, на зборах ініціативної групи виборців ухвалено підтримати самовисування на пост президента Росії чинного глави Кремля Володимира Путіна.

Рішення було прийнято на заході в історичному парку "Росія — моя історія" на ВДНГ. У залі були присутні 668 осіб. Рішення було прийнято одноголосно.

Відзначається, що оскільки Путін вирішив балотуватися на майбутніх виборах як самовисуванець, збори ініціативної групи на його підтримку є обов'язковою процедурою для включення у виборчу кампанію.

Відповідно до російського законодавства, щоб підтримати самовисування кандидата, необхідно створити групу виборців у кількості не менше 500 громадян РФ, що володіють активним виборчим правом.

Кандидатуру Путіна підтримали Олександр Масляков, Карен Шахназаров, Михайло Боярський, Микола Расторгуєв та інші російські співаки і режисери.

QHA повідомляло, що колишній глава компанії "ЮКОС" Михайло Ходорковський у відповідь на рішення російського президента балотуватися на четвертий термін на пост глави держави сказав, що «Володимир Путін на вірному шляху до посміховиська».

Джерело: ТАСС

QHA