СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Призначений Кремлем «глава» Криму Сергій Аксьонов переконаний, що РФ потрібна нова форма правління — монархія, а довічне місце монарха повинен зайняти чинний президент Володимир Путін. Про це Аксьонов заявив в ефірі кримського телебачення.

— Сьогодні, на мій погляд, Росії потрібна монархія... Ми хочемо, щоб до кінця своїх днів він (Путін. — Ред.) був нашим президентом. Я просто, чесно, іншого не бачу. Вважаю, що йому довічно треба давати цю посаду — президента. Інших кандидатур і альтернатив йому немає. Цей рік (попередній перед президентськими виборами у РФ. — Ред.) пройде під знаком безумовної, нищівної перемоги нашого лідера, незважаючи на підступи ворогів та опонентів, — впевнений Аксьонов.

Таким чином, Аксьонов закликав до ненасильницької зміни державного устрою. Нагадаємо, що в даний час, згідно з чинним російським законодавством, за звинуваченням у подібних намірах в окупованому Криму судять близько двадцяти активістів.

Крім того, Аксьонов вважає, що «західна» демократія Росії не потрібна.

— Я вважаю, що нам така демократія, у такому вигляді, в якому вона підноситься західними ЗМІ, не потрібна. У нас є свої традиційні православні цінності, духовності. Демократія повинна бути до певних, осудних кордонів, — додав він.

Вибори президента РФ, які заплановані на 11 березня 2018 року, вже стали предметом полеміки і гучних заяв. Раніше було запропоновано провести вибори 18 березня — у день підписання між главою РФ Володимиром Путіним і його кримськими маріонетками так званого «договору про приєднання Криму до Росії».

ФОТО: інтернет

QHA