СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Глава держави-окупанта Росії Володимир Путін 24 червня приїде до анексованого Криму, де відвідає дитячий табір «Артек».

Про це з посиланням на прес-службу Кремля повідомляє пропагандистське інформагентство «РІА Крим».

— Двадцять четвертого червня Володимир Путін у Республіці Крим відвідає міжнародний дитячий центр «Артек». Президент візьме участь у церемонії відкриття сьомої зміни 2017 року, яка присвячена найзнаменитішому артековці в світі — американській школярці Саманті Сміт, а також ознайомиться з результатами реконструкції об'єктів інфраструктури табору, що проводиться з 2014 року, і огляне хід робіт з будівництва табору «Сонячний».

Нагадаємо, наприкінці лютого 2014 року в Криму з'явилася бронетехніка і військовослужбовці РФ у формі без розпізнавальних знаків. 25 лютого було зафіксовано перші спроби блокування українських військових кораблів.

У ніч на 27 лютого окупантами було захоплено будівлю Верховної Ради АРК. Після цього на півострові почалося відкрите активне блокування військових частин ЗСУ, викрадення і захоплення в полон військових.

16 березня 2014 року в Криму відбувся незаконний «референдум» під контролем Збройних сил РФ. 18 березня Росія, підписавши «договір про приєднання Криму», анексувала український півострів.

Як повідомляло QHA, в інтерв'ю американському режисеру Оліверу Стоуну Путін заявив, що Росія буде захищати анексований Крим «усіма доступними засобами», якщо побачить «загрозу для своєї території».

ФОТО: інтернет

QHA