МОСКВА (QHA) -

За словами президента країни-агресора Володимира Путіна, українські політичні в'язні будуть випущені, коли буде «припинена терористична діяльність» з боку громадян України.

Він стверджує, що на суді «було доведено», що Сенцов і Сущенко нібито планували теракти. Про це він заявив на прес-конференції у Москві.

— Звичайно, ні у кого немає бажання тримати журналістів, якщо вони займаються журналістською діяльністю. Що нам робити, якщо кінорежисер це доведено на суді  готувався до скоєння терористичних актів? Його відпустити тільки за те, що він режисер? Чим він відрізняється від кадрового співробітника військової розвідки, який планував зробити те ж саме? Ми відпустимо сьогодні цього режисера, а потім повинні відпустити і кадрових співробітників розвідки? Чим вони відрізняються в даному випадку один від одного? Сьогодні відпустимо одних, а завтра прийдуть інші? Треба домовитися, щоб це було припинено. І тоді можна буде подумати і про амністію, заявив Путін.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, 9 грудня міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров під час прес-конференції в ході зустрічі міністрів на засіданні ОБСЄ заявив, що Росія допускає, що українські політв'язні Сущенко, Сенцов і Клих можуть бути обмінені на росіян, які перебувають в Україні.

ФОТО: інтернет

QHA