МОСКВА (QHA) -

Президент Російської Федерації (РФ) Володимир Путін заявив, що на Донбасі, як і раніше, немає російський військових, проте є «певні військові та міліцейські формування». Про це він повідомив під час прес-конференції.

— Російської армії на території Донбасу немає, але там дійсно створені певні військові, міліцейські формування, які є самодостатніми та готові відбити будь-які великомасштабні військові акції проти Донбасу, — зазначив він.

Президент РФ додав, що створення таких формувань відповідає інтересам населення окупованих територій на сході України.

— Тому що якщо у них там не буде такої можливості, то «різанина» і навіть гірша, ніж у Сребрениці, буде здійснена так званими націоналістичними батальйонами, і їх ніщо не зупинить, у тому числі і звернення, як мені радили деякі західні колеги у правозахисних міжнародних організаціях.

QHA повідомляло, що Володимир Путін вважає розміщення миротворців на Донбасі цілком доречним. При цьому Путін додав, що миротворці можуть перебувати тільки на лінії розмежування на Донбасі та повинні бути введені тільки після прямих переговорів з Донецьком і Луганськом, при цьому «це не може бути вирішене без прямого контакту з представниками самопроголошених республік «ДНР» і «ЛНР».

QHA