МОСКВА (QHA) -

Президент РФ Володимир Путін підписав указ, що продовжує дію заходів у відповідь на антиросійські санкції ЄС до 31 грудня 2018 року. Указ підписаний 30 червня і опублікований на офіційному порталі правової інформації.

У четвер про те, що уряд РФ вносить президенту пропозицію про продовження заходів у відповідь на чергову пролонгацію санкцій ЄС, повідомив прем'єр-міністр Дмитро Медведєв.

— Ми, звісно, реагуватимемо адекватно. Вчора це питання ми обговорили з президентом. Уряд внесе пропозицію, щоб продовжити дію заходів у відповідь ще на один рік, до 31 грудня 2018 року, оголосив він на засіданні російського уряду у четвер.

Нагадаємо, продовольче ембарго діє в РФ з 7 серпня 2014 рокустосовно продукції з США, ЄС, Австралії, Норвегії та Канади. З 13 серпня 2015 року до списку цих країн включені Албанія, Чорногорія, Ісландія, Ліхтенштейн, з 1 січня 2016 року — Україна.

Спочатку заборона була введена на один рік. 2015 року її продовжили до 5 серпня 2016 року, у червні 2016 року до кінця 2017 року.

Нагадаємо, 28 червня Європейський союз продовжив дію економічних санкцій проти Росії до 31 січня 2018 року

22 червня лідери Євросоюзу домовилися про продовження економічних санкцій проти Російської Федерації ще на півроку. У відповідь президент України Петро Порошенко подякував ЄС за рішення про продовження обмежувальних заходів проти Російської Федерації. За його словами, продовження санкцій прояв єдності у боротьбі з країною-агресором.

ФОТО: інтернет

QHA