МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін звинуватив США у втручанні в російські вибори.

Про це глава РФ заявив у інтерв'ю, яке було показане 15 червня у четвертій, заключній, серії документального фільму режисера Олівера Стоуна «Інтерв'ю з Путіним» на телеканалі Showtime.

Путін заявив, що не вдаватиметься в деталі, і тільки назвав роки «втручань».

— І 2000-го, і 2012 року завжди було. Але 2012-го особливо агресивно.

Президент РФ додав, що втручання здійснювалося зокрема і через дипломатів — вони, за його словами, «збирали у себе опозиційні сили і фінансували, ходили на всілякі опозиційні мітинги».

Глава країни-агресора також наголосив на ролі неурядових організацій, які, на його думку, часто фінансуються через ряд «прокладок» і структур.

— Чи то з Держдепу, чи з якихось інших квазідержавних джерел. На всьому пострадянському просторі, і у Східній Європі, і в інших країнах, і в Африці те ж саме відбувається, в Латинській Америці.

Як повідомляло QHA, напередодні обрання президента США в листопаді 2016 року військова розвідка РФ здійснила кібератаку щонайменше на одного постачальника програмного забезпечення для голосування, і розіслала понад сто фішингових листів виборчим комісіям Сполучених Штатів. Про це стало відомо з секретного звіту Агентства національної безпеки США.

Раніше сенатор США Джон Маккейн підготував поправку законодавства до Сенату, яка дозволить розширити санкції проти Росії за втручання у вибори.

ФОТО: інтернет

QHA