МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін ще не вирішив, чи хоче піти з поста президента, повідомляє Телеканал Дощ, що транслював «Недитячі розмови з Володимиром Путіним».

Відповідаючи на запитання одного з учнів про те, чим він хотів би зайнятися, коли піде з поста президента, Путін прямо заявив:

— Я ще не вирішив, чи хочу я піти з поста президента. До початку виборчої кампанії ще час є. Тому подивимося.

Путін поки не підтверджував плани щодо президентських виборів, які пройдуть в березні 2018 року. Відзначимо, що нинішній, третій, президентський термін В.Путіна почався в 2012 році і завершується в 2018 році. Перший тривав з 2000 по 2004 рік, другий — з 2004 по 2008 рік, після чого з 2008 по 2012 роки він виконував обов'язки голови уряду РФ (президентом був Д. Медведєв).

Згідно 81-ї статті Конституції РФ, президент Росії може перебувати при владі не більше двох термінів поспіль. Таким чином, В. Путін має право відразу після закінчення поточного президентського терміну знову обиратися президентом.

Як повідомляло QHA, адвокат жертв катастрофи малайзійського Boeing 777, який був збитий над Донбасом в липні 2014 року, закликав президента Росії Володимира Путіна спокутувати провину перед загиблими.

ФОТО: інтернет

QHA