СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Передвиборче турне регіонами кандидата у президенти РФ Володимира Путіна закінчиться 14 березня в Криму. Про це пише "Дождь", посилаючись на джерела у кремлівській адміністрації.

Відзначається, що мітинг у Севастополі стане головним з передвиборних заходів Путіна. Російський телеканал стверджує, що цю інформацію підтвердив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков.

— Це річниця референдуму. В Криму і Севастополі вона дуже важлива і відзначається, — цитує ЗМІ Пєскова.

Повідомляється, що цей мітинг стане другим, який відвідає Путін за час своєї передвиборчої кампанії. Так, перший відбувся 3 березня у Москві. Тоді, за даними МВС, зібралося 130 тисяч осіб.

Слід зазначити, що на сайті президента РФ поки немає підтвердження цієї інформації.

Нагадаємо, перебування на території тимчасово окупованих територій без офіційної згоди України порушує законодавство України (зокрема, постанова Кабінету міністрів України про порядок в'їзду до Криму і виїзду з нього від 4 червня 2015 року із подальшими змінами).

Раніше повідомлялося, що глава РФ Путін переніс вибори президента Росії на 18 березня. Цей день вважається днем ​​анексії Криму, коли в РФ підписали так званий договір про входження Республіки Крим і Севастополя до складу Росії.

Як повідомляв глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, кримських татар в Криму намагаються змусити піти на ці вибори — до цього процесу підключають спецслужби.

QHA