МОСКВА (QHA) -

Російський президент Володимир Путін в інтерв'ю американському режисерові Оліверу Стоуну заявив, що Росія захищатиме анексований Крим «усіма доступними нам засобами», якщо побачить «загрозу для своєї території».

На думку Путіна, «після того, як Крим став повноцінною частиною Росії, наше ставлення до цієї території кардинальним чином змінилося».

Відповідаючи на запитання журналіста про анексію українського півострова, лідер країни-агресора запевнив, що «це був вибір самих кримчан».

— Це не ми вирішили приєднати Крим, це люди, які проживають у Криму, вирішили приєднатися до Росії, розповів російський президент.

За словами Путіна, коли на півострові проводився так званий референдум, «не було ніяких бойових дій, там ніхто не стріляв, ніхто нікого не вбивав».

«Інтерв'ю з Путіним» — чотирисерійний документальний фільм 2017 року режисера Олівера Стоуна про президента РФ Володимира Путіна. Слоган фільму — «Know your enemy» («Пізнайте свого ворога»). Олівер Стоун і Володимир Путін спілкуються на різні теми, включаючи відносини Росії та США, розширення НАТО і розгортання ПРО у Європі, війни ву Сирії та в Україні. Також у фільмі розповідається біографія російського президента.

ФОТО: інтернет

QHA