МОСКВА (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін і президент Франції Емманюель Макрон в ході телефонних переговорів обговорили ситуацію в Україні та Сирії. Про це повідомляється на сайті Кремля.

— Детально розглянуті перспективи політичного врегулювання кризи у Сирії... Порушено варіанти сприяння постконфліктного відновлення Сирії. В цілому було наголошено на важливості нарощування російсько-французької координації щодо ключових аспектів сирійського досьє, сказано у повідомленні.

Крім цього, сторони обговорили ситуацію в Україні «з акцентом на необхідність повної реалізації «Мінського комплексу заходів» як основи мирного вирішення внутрішньоукраїнського конфлікту».

На сайті Кремля також повідомляється, що Макрон у травні планує відвідати Росію і взяти участь у Петербурзькому економічному форумі.

Раніше повідомлялося, що санкції Сполучених Штатів Америки проти Росії набули чинності. Про це повідомили у Міністерстві фінансів США. У департаменті контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США опублікували оновлену інструкцію із застосування обмежень, які стосуються посилення санкцій проти енергетичного і банківського секторів.

QHA