МОСКВА (QHA) -

Введення санкцій проти Росії — історичний феномен, заявив на своїй прес-конференції 15 липня президент РФ Володимир Путін. За його словами, він не розуміє, за що США та європейські країни посилили санкції.

— Історія Росії показує, що ми жили під санкціями. Якщо наші партнери в світі відчували в особі Росії конкурента, то під різними приводами вводилися обмеження. Це було протягом усієї нашої історії. Так що немає нічого дивного. Ось у Сенаті з'явився законопроект з приводу посилення цих санкцій. До речі кажучи, чому? Адже нічого такого не відбувається екстраординарного. Я вважаю, що це на голому місці. Не було б Криму, не було б інших проблем — придумали б щось інше.

Путін висловив упевненість, що санкції «не позначилися на стані російської економіки кардинально — більш важливою проблемою стало падіння цін на нафту».

— Санкції, звичайно, позначилися на російській економіці, але більше вплинула зовнішньоекономічна кон'юнктура, у тому числі падіння цін на енергоносії.

Нагадаємо, сьогодні Сенат Сполучених Штатів Америки схвалив законопроект про введення нового пакету санкцій проти Російської Федерації.

ФОТО: інтернет

QHA