ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп і президент Росії Володимир Путін у ніч на 3 травня провели телефонну розмову. Про це повідомляє прес-служба Білого дому.

Сторони обговорили ситуацію в Сирії та створення безпечних зон для врегулювання гуманітарних питань у регіоні.

— Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп і президент Російської Федерації Володимир Путін говорили сьогодні про Сирію. Президент Трамп і президент Путін погодилися з тим, що страждання в Сирії тривають занадто довго і що всі сторони повинні зробити все можливе, щоб покласти край насильству. Розмова була дуже хорошою і включала обговорення безпечних або деескалаційних зон для досягнення міцного миру з гуманітарних і багатьох інших питань.

Президент США підтвердив участь представника країни у переговорах про припинення вогню в Сирії в Астані.

Також Путін і Трамп обговорили можливості рішення щодо врегулювання напруженості в Північній Кореї.

— 3-4 травня Сполучені Штати відправлять свого представника на переговори про припинення вогню в Астані, Казахстан. Вони також детально обговорили спільну роботу з викорінення тероризму на всьому Близькому Сході. Нарешті, вони говорили про те, як найкраще вирішити небезпечну ситуацію в Північній Кореї.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у середині березня в Астані завершився третій раунд переговорів щодо врегулювання сирійського конфлікту.

Пізніше Сполучені Штати Америки за наказом глави Білого дому Дональда Трампа 7 квітня почали військову операцію проти сирійських урядових атак. Потужний удар став відповіддю на застосування режимом Асада хімічної зброї в місті Хан Шейхун провінції Ідліб 4 квітня, у результаті якого близько 100 осіб загинули і близько 500 отримали поранення.

ФОТО: інтернет

QHA