СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

«Тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Севастополя» Дмитро Овсянников звернувся до «прокурора» міста Ігорю Шевченка, начальнику «УФСБ по Республіці Крим» Віктора Палагина і главиі севастопольського «Слідчого комітету» Віктору Таніфі з листом, в якому повідомив про можливі провокації на адресу чиновників Департаменту по земельних і майнових відносин та ТОВ «Правозахист», яке представляє інтереси уряду в судах, пише «Нова газета».

У листі йдеться, що «у провокаціях можуть брати участь колишні чиновники і силовики, які працювали на півострові до березня 2014 року».

Дмитро Овсянников також повідомляє, що процес «повернення у власність міста земельних ділянок, незаконно наданих приватним особам в період перебування Севастополя у складі України» розпочато на виконання доручень президента РФ Володимира Путіна. Згідно з листом, лише 2017 року «урядом» міста щодо власників земельних ділянок подано понад 3800 позовів.

Раніше ЗМІ повідомляли, що «влада» Севастополя веде масштабну роботу з відчуження у городян земельних ділянок, отриманих ними за України.

— Провокацією вважатимуться можливі винесення рішення «судів» на користь жителів Севастополя. Тобто тепер результат будь-якого «суду» буде тільки на боці окупантів з подальшим відчуженням земельних ділянок, пише на своїй сторінці у Facebook користувач Кримський Бандерівець.

ФОТО: інтернет, Facebook Кримськjuj Бандерівцz

QHA