ПОДГОРИЦЯ (QHA) -

Проросійські політики у Чорногорії, які підозрюються у причетності до невдалої спробі держперевороту, спробують влаштувати «народний референдум проти НАТО». Про це пише видання Financial Times.

Так, представникам преси вдалося взяти коментар у одного з передбачуваних ініціаторів «голосування» Мілана Кнезевича. Журналісти стверджують, що навіть внутрішнє оздоблення кабінету чорногорського політика вказує на його симпатії до Кремля, зокрема на стінах приміщення розвішані православні ікони, а також був помічений портрет радянського маршала Жукова.

— Ми організуємо народний, консультативний референдум, який покаже, що люди проти НАТО, заявив політик.

Метою даного плебісциту представники преси вважають мобілізацію вороже налаштованих до вступу в НАТО громадян країни, таким чином проводячи паралель із незаконно проведеним у присутності військ російських окупантів «референдумом» у Криму.

Нагадаємо, вступ Чорногорії до Північно-атлантичного альянсу було погоджено 2016 року. Зараз це рішення проходить ратифікацію у США, Канаді, Іспанії та Нідерландах. Міністр закордонних справ Чорногорії Срджан Дарманович раніше в інтерв'ю пресі висловлював надію, що його країна стане членом НАТО в кінці травня 2017 року.

ФОТО: інтернет

QHA