КИЇВ (QHA) -

У прокуратуру Автономної Республіки Крим надійшло звернення від народного депутата України Олексія Гончаренка про розміщення інформації про представництва в окупованому Криму на офіційних сайтах дилерів французьких компаній «Peugeot» і «Аuchan». Про це QHA повідомила прес-служба прокуратури.

Дані були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і було розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 332-1 Кримінального кодексу України (порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї).

Слідство збирається встановити законність поставок товарів на територію Криму згідно з вимогами законодавства та вжити заходів у разі виявлення порушень.

Також будуть направлені запити до головних офісів цих компаній для врегулювання питання про розміщення автосалонів і магазинів на території окупованого півострова.

Матеріали кримінального провадження, відповідно до ч. 2 ст. 12 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» надіслані до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у вересні 2016 року Reuters розслідував незаконні поставки товарів в окупований Крим від компаній «Ашан» і «Метро». Зазначалося, що товари надходять у магазини Криму з Росії через Керченську поромну переправу.

ФОТО: інтернет

QHA