АВДІЇВКА (QHA) -

Проросійські бойовики здійснили обстріл житлових кварталів Авдіївки, маючи достовірну інформацію, що там є цивільне населення.

Прокуратура Донецької області кваліфікує цю дію як терористичний акт і розслідуватиме подію. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво прокуратури Донецької області.

— Терористи «ДНР» завдали цілеспрямований вогневий удар по житлових кварталах міста Авдіївка, маючи достовірну інформацію про те, що в цьому районі перебувають цивільні особи, і в результаті обстрілу поранення отримали троє мирних жителів. Всім їм на даний час надано медичну допомогу. Відповідні відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює прокуратура Донецької області, повідомляє прес-служба.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, увечері 30 січня президент України перервав офіційний візит до Берліна через загострення ситуації на фронті і загрозу гуманітарної катастрофи в Авдіївці, про яку глава держави розпорядився проінформувати Раду Безпеки ООН і ОБСЄ.

У неділю, 29 січня, проросійські бойовики здійснили спробу штурму позицій Збройних сил України у районі Авдіївки Донецької області. Українські бійці дали відсіч окупантам, змусивши їх відступити. Після зіткнення терористи відновили мінометні обстріли Авдіївки.

В ході бойових дій 29-30 січня загинули вісім українських військовослужбовців. Через обстріли припинені тепло-, електро- і енергопостачання Авдіївки.

ФОТО: інтернет

QHA