КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим викликає на допит екс-прем'єра Італії Сільвіо Берлусконі.

Підставою для виклику стало відвідування політиком у вересні 2015 року підприємства «Массандра» і дегустація колекційного вина Херес-де-ла-Фронтера.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Автономної Республіки Крим.

— Прокуратурою АР Крим здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вчинення злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України. Встановлено, що 11.09.2015 під час відвідування НВАО «Массандра» президентом Російської Федерації Путіним В.В. та екс-прем'єром Італії Сільвіо Берлусконі, громадянка України, незаконно призначена на посаду генерального директора державного концерну «Національне виробничо-аграрне об'єднання "Масандра"», маючи задум розтрати чужого майна, особисто відкоркувала для зазначених осіб одну пляшку унікального колекційного вина Херес-де-ла-Фронтера врожаю 1775 року з колекційного фонду, який є національним надбанням України і становить значну історичну, наукову і практичну цінність держави, повідомляється у заяві прокуратури АРК.

Як вважають у відомстві, своїми діями підозрюваний завдав українській державі збитків на суму 2173 903,9 грн.

Нагадаємо, як передавало QHA, Генеральний прокурор України Юрій Луценко 10 грудня доручив голові прокуратури АР Крим передати справи, пов'язані з репресіями окупантів щодо населення півострова до Міжнародного арбітражного суду на розгляд на початку 2017 року.

ФОТО: інтернет

QHA