КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим встановила, що російська авіакомпанія не сплачує кошти за отримані у повітряному просторі України над Чорним морем аеронавігаційні послуги. Про це QHA повідомила прес-служба відомства.

Таким чином компанія з РФ порушує вимоги Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року, Багатосторонню угоду про сплату маршрутних зборів 1981 року та Повітряний кодекс України.

Прокуратура прийняла рішення про подачу відповідного позову до суду. Сума позовних претензій складе понад 10 мільйонів гривень.

— Забезпечуючи захист інтересів держави у судовому порядку, прокуратурою Автономної Республіки Крим висунуто позов до компанії-боржника, яка здійснює щоденні польоти на тимчасово окуповану територію.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Генеральний прокурор України Юрій Луценко в кінці березня анонсував судовий позов для компанії, яка здійснює польоти до окупованого Криму. Він повідомляв, що у позовній заяві мова йтиме про незаконне користування повітряним простором України, тобто без виплати відповідних платежів.

ФОТО: інтернет

QHA