КИЇВ (QHA) -

Прокуратура АРК здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням за кримінальними виробництвами за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Про це повідомляє прес-служба прокуратури АРК.

— У рамках вищезазначених кримінальних процесів стосовно вказаних осіб зібрано достатньо доказів для зміни раніше повідомленої підозри, у зв'язку з викладеним відповідно до положень ст. 297-5 КПК України пропоную наступним підозрюваним: Донич С.Г., Янакі Н.Л., Васильєву А.Н., Каліну П.С. і Мустецову В.А. прибути разом зі своїми захисниками до прокуратури Автономної Республіки Крим (м. Київ, вул. Ділова, 24, перший поверх) у період з 27.06.2017 по 30.06.2017 (з 9:00 до 18:00), — говориться в повідомленні.

У відомстві додали, що в рамках зазначених кримінальних проваджень зібрані всі необхідні докази для складання обвинувальних актів.

Відзначимо, у березні 2014 року колишні кримські депутати, які зараз підозрюються в скоєнні державної зради, сприяли окупації Криму, зокрема, ухвалили низку незаконних постанов, у результаті чого була створена нелегітимна "Республіка Крим".

ФОТО: інтернет

QHA