КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим (АРК) розслідує кримінальні провадження проти 186 іноземних громадян за порушення порядку в'їзду на окупований півострів. Про це повідомили у прес-службі прокуратури.

У прес-службі відзначили, що після анексії Криму Росією до Кримінального кодексу України внесли статтю 332-1 (порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї).

Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

— На сьогодні в кримінальному провадженні, процесуальне керівництво в якому здійснюється прокуратурою Автономної Республіки Крим, за фактом протиправного перетину на територію півострова тримаються відомості про 186 громадян іноземних держав. До цього числа не входять іноземці, які брали участь у так званому референдумі і виборах, оскільки це окреме кримінальне провадження, — йдеться у повідомленні.

QHA повідомляло, що прокуратура АРК у рамках кримінального провадження збирає докази факту організації незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму. Заступник прокурора АРК Олександр Удовиченко заявив, що прокуратура дасть процесуальну оцінку діям всіх осіб, які сприяли виборчому процесу в Криму.

QHA